Zbornica gradbeništva in industrije gradbenega materiala

Vsebina

Zainteresirana javnost ima možnost obiska 4 zanimivih zaključnih regionalnih (v več državah) konferenc  na teme spodaj. EFBWW organizacija, krovna sindikalna panožna organizacija (gradbene panoge) s sedežem v Bruslju, udeležencem lahko povrne stroške 2 dnevnega potovanja v celoti. Delovni jezik bo angleščina, nemščina ter lokalni jezik. Interes prosim pošljite na zgigm@gzs.si ali pokličite na 01 5898 246.

On behalf of EFBWW, FIEC and AEIP, we have the pleasure to inform you that the steering group of the European project « Towards A New start of Industrial relations in Construction in Central and Eastern European Countries » has set the dates for the four thematic meetings. We kindly ask you to earmark the following meetings in your respective agendas:

·         20 September 2019, Bucharest (Romania)
           Theme: “Promoting paritarian social funds in the construction industry
OZADJE TEME:

Ustanovitev paritetnega panožnega socialnega sklada in socialni dialog v gradbenih dejavnostih  v Sloveniji >>

·         4 October 2019, Prague (Czech Republic)
Theme:
“Ensuring a level playing field through public procurement”

3 December 2019, Riga (Latvia)
Theme:
“Exchanging best practices to attract new members and to improve the internal and external communication

21 January 2020, Warsaw (Poland)