Zbornica za poslovanje z nepremičninami

Prijava na aktualne novice ZPN

Arhiv: Obvestilo o dostopu do zaprtih strani GZS-ZPN

Spoštovani člani

Gospodarska zbornica Slovenije je prenovila svoj spletni portal. S prehodom na nove spletne strani so »ugasnila« gesla, s katerimi je bilo mogoče doslej dostopati do zaprtih strani GZS.

Vse tiste, ki ste doslej uporabljali zaprte strani GZS, vabimo, da se na novo registrirate in si ustvariti nov uporabniški račun. Avtomatično boste prejeli vse pravice, ki ste jih vezane na uporabniški račun imeli doslej.

Nov uporabniški račun si ustvarite tako, da obiščete spletno stran za REGISTRACIJO

in si ustvarite račun. V kolikor želite prejeti pravice vezane na članstvo, ob registraciji izpolnite tudi podatke o podjetju.

Tiste, ki doslej niste imeli uporabniškega računa, pa ob tej priložnosti vabimo, da si ga kreirate in tako izkoristite informacije, ki so dostopne članom le na zaprtih straneh GZS.

V primeru kakršnihkoli vprašanj smo vam na voljo po telefonu na št. 01 5898 000 ter prek e-pošte info@gzs.si

GZS-Zbornica za poslovanje z nepremičninami