Zbornica za poslovanje z nepremičninami

Prijava na aktualne novice ZPN

Arhiv: Zapis sestanka o zakonski ureditvi dimnikarskih storitev po novem, 22.09.2015

Dne 22.09.2015 so se na GZS-Zbornici za poslovanje z nepremičninami, na pobudo ZUN Združenja upravnikov nepremičnin sestali predstavniki upravnikov, dimnikarjev in Ministrstva za okolje in prostor. Razpravljali so o predlogu Zakona o dimnikarskih storitvah, ki je v bil julija in avgusta letos v javni obravnavni, sedaj pa na ministrstvu usklajujejo prejete pripombe in pripravljajo besedilo za nadaljnjo obravnavo.

Arhiv: Poročilo z okrogle miza o Zakonu o odpisu dolgov, 26.08.2015

V sredo 26. avgusta so se na GZS-Zbornici za poslovanje z nepremičninami sestali člani Združenja upravnikov nepremičnin (ZUN) in razpravljali o Zakonu o pogojih za izvedbo ukrepa odpusta dolgov (ZPIUOD), ki je stopil v veljavo 1. avgusta letos.