Zbornica za poslovanje z nepremičninami

Prijava na aktualne novice ZPN

Arhiv: Odprto o stanovanjski problematiki pod častnim pokroviteljstvom predsednika Republike Slovenije Boruta Pahorja

Strokovnjaki z nepremičninskega področja so na današnji okrogli mizi, ki je potekala pod častnim pokroviteljstvom predsednika Republike Slovenije Boruta Pahorja, razpravljali o stanovanjski problematiki, vezani na pereča vprašanja stanovanjske oskrbe. Okroglo mizo je organiziralo Združenje stanovanjskih skladov pri GZS-Zbornici za poslovanje z nepremičninami kot odziv na težave, s katerimi se pri tem soočajo njegovi člani, ki so dolžni izvajati stanovanjsko politiko države, kar je v danih razmerah vse prej kot enostavno.

Arhiv: Stanovanjska problematika v Republiki Sloveniji