Zbornica za poslovanje z nepremičninami

Prijava na aktualne novice ZPN

Arhiv: Kako izboljšati upravljanje nepremičnin: ne potrebujemo revolucije, pač pa evolucijo

Sporočilo za javnost s posveta: Kako izbolšati upravljanje nepremičnin, ki je potekal 22. maja 2018, v Ljubljani, v organizaciji Planet GV.

Arhiv: Vzorci dokumentov po GDPR za upravnike nepremičnin

Strokovna skupina ZUN je v sodelovanju s strokovno službo ZPN pripravila vzorce obrazcev oz. dokumentov namenjenih predvsem upravnikom nepremičnin. Vzorci obrazcev in dokumentov so informativne narave. Pri pripravi lastnih gradiv morate upoštevati specifičnost posameznih vrst osebnih podatkov (občutljivi/navadni), sredstva in načine obdelave ter druge okoliščine vašega primera. Zgolj vnos podatkov o vašem podjetju oziroma organu ne bo zadostil potrebam GDPR. GZS-ZPN oz. strokovna skupina zato ne more prevzeti nikakršne odgovornosti za popolnost obrazcev, točnost informacij in zakonitost obdelave osebnih podatkov s strani upravljavcev, ki so zbrani na podlagi predmetnih obrazcev.

Arhiv: Strokovno vzdrževanje stavb - skrb dobrega upravnika

Nadaljujemo z uspešnim sodelovanjem z Elektrotehniško zvezo pri pripravi in izvedbi strokovnega izobraževanja za upravnike nepremičnin. Tokrat bo poudarek na električnih inštalacija, pametnih inštalacijah, sončnih elektrarnah in varčevanju z elektriko.

Arhiv: Vzorci dokumentov po GDPR za nepremičninsko posredniške družbe

Na GZS-ZPN smo v sodelovanju s strokovnjaki pripravili dva sklopa vzorcev dokumentov v skladu z Uredbo o varstvu osebnih podatkov oz. GDPR in Zakonom o preprečevanju pranja denarja in financiranju terorizma oz. ZPPDFT-1.