Zbornica za poslovanje z nepremičninami

Prijava na aktualne novice ZPN

Arhiv: Izvajanje zakona o dimnikarskih storitvah - odgovori MOP

V zvezi z izvajanjem Zakona o dimnikarskih storitvah (UL RS št. 68/16) smo od upravnikov večstanovanjskih stavb zbrali vprašanja in zaprosili Ministrstvu za okolje in prostor za odogovore in podrobnejša pojasnila. Odgovore MOP objavljamo v pripetem dokumentu

Podeljeni prvi certifikati Zaupanja vreden upravnik

Strokovna služba GZS-Zbornice za poslovanje z nepremičninami je danes v imenu Združenja upravnikov nepremičnin podelila prvih 6 certifikatov Zaupanja vreden upravnik, s katerimi želimo etažnim lastnikom pomagati pri izbiri najbolj kakovostnih izvajalcev storitev upravljanja.

Podeljeni prvi certifikati Zaupanja vreden upravnik

Arhiv: Nujne spremembe stanovanjskega zakona - novinarska konferenca ZSS

ZSS Združenje stanovanjskih skladov je na novinarski konferenci prestavilo svoja stališča v zvezi s predlogom Zakona o spremembah in dopolnitvah Stanovanjskega zakona, ki ga je Vlada Republike Slovenije sprejela na 127. redni seji 23. marca letos in predloge, ki bi pripomogli k ustreznejšemu reševanju stanovanjskih problemov državljanom in k vzdržnemu sistemu zagotavljanja javnih najemnih stanovanj.