Zbornica za poslovanje z nepremičninami

Prijava na aktualne novice ZPN

Arhiv: Komunikacija in javno nastopanje

Izziv in priložnost, ki je ne smete zamuditi. GZS-Zbornica za poslovanje z nepremičninami je v sodelovanju z Inštitutom Stopinje pripravila ekskluziven 35-urni trening Komunikacija in javno natopanje, ki vam bo vliv samospoštovanje, samozavest in odličnost v vsakdanji komunikaciji in javnem nastopanju, ki bo potekal 4 zaporedne torke od 14. marca do 04. aprila.

Arhiv: "In Company" analiza za člane ZPN

In-company analiza skladnosti aktov delodajalca z veljavnimi predpisi (»In-company analiza«) je projekt, GZS – Zbornica za poslovanje z nepremičninami zainteresiranim članom– delodajalcem pod posebej ugodnimi pogoji nudi podporo pri urejanju delovnih razmerij po meri podjetja.

Arhiv: Brezplačna predstavitev nove Kolektivne pogodbe za dejavnost poslovanja z nepremičninami

Za uspešen začetek novega poslovnega leta vam GZS-Zbornica za poslovanje z nepremičninami in Pravna služba GZS podarjata predstavitev nove Kolektivne pogodbe za dejavnost poslovanja z nepremičninami. Prijava je obvezna - kotizacij ni.