Zbornica za poslovanje z nepremičninami

Prijava na aktualne novice ZPN

Arhiv: Obvestilo o 26. posvetu 28_10_2015

NAJVEČJI IN NAJPOMEMBNEJŠI NEPREMIČNINSKI DOGODEK PRI NAS

Tudi letos, že 26. leto zapored smo na GZS-Zbornici za poslovanje z nepremičninami za udeležence posveta Poslovanje z nepremičninami pripravili strokoven, zanimiv in vedno aktualen program.

V četrtek 26. novembra bodo potekale kar tri okrogle mize:

• Rezultati dosedanjih aktivnosti in subvencij za energetsko sanacijo ter pričakovanja v novi finančni perspektivi

Sodelovali bodo predstavniki Eko sklada, Ministrstva za infrastrukturo, predstavnik bank ter uporabniki.
    • Resolucija o nacionalnem stanovanjskem programu 2015-2025 – v sodelovanju s Slovenskim nepremičninskim združenjem FIABCI - Državni zbor bo Resolucijo o nacionalnem stanovanjskem programu obravnaval na svoji 13. redni seji, ki bo v mesecu novembru letos.

Predstavljena bo tudi posebna študija, ki je bila narejena za Ministrstvo za okolje in prostor.
    • Veljavne in pričakovane novosti v zakonodaji: nepremičninski skladi, stanovanjski zakon, zakon o graditvi objektov, zakon o nepremičninskem posredovanju, zakon o skladih.

V Sloveniji smo letos dobili zakonodajni okvir, ki ureja poslovanje nepremičninskih skladov (REITs), zato se bo okrogli mizi pridružil predstavnik ene največjih evropskih družb za upravljanje, znane po nepremičninskih skladih, ki bo predstavil zakonodajo, ekonomiko in možni razvoj.

Izkoristite popust na zgodnje prijave do 6.11.2015

NASLEDNJIČ bomo bolj podrobno predstavili programe Sekcije upravnikov nepremičnin, Sekcije nepremičninskih posrednikov, Sekcije stanovanjskih skladov in Sekcije ocenjevalcev nepremičnin.

Več informacij: www.posvetnepremicnine.si
    Program: https://posvetnepremicnine.gzs.si/vsebina/Program