Zbornica za poslovanje z nepremičninami

Prijava na aktualne novice ZPN

Upravniki med etažnimi lastniki in upravniki

ZUN_24032020 Poslovanje z nepremičninami

Dimičeva 13 1504 Ljubljana  T: (01) 58 98 240  zpn@gzs.si  www.gzs.si/zpn

Vsebina seminarja

Upravniki se pri vzdrževanju večstanovanjskih stavb velikokrat znajdejo v primežu med investitorjem in etažnimi lastniki. Zastopanje etažnih lastnikov pri grajanju napak, unovčitvijo bančnih garancij in z njimi povezanimi začasnimi odredbami pa zahteva posebna znanja in izkušnje.

Na izobraževalnem seminarju se boste seznanili z gradbeno pogodbo, priporočljivimi pogodbenimi določbami, ki ščitijo investitorje pri izvajanju pogodbe in s številnimi primeri iz prakse.

08.30 - 09.00 Prijava udeležencev
    09.00 - 10.30 Splošno o gradbeni pogodbi
    10.30 - 11.00 Odmor
    11.00 - 11.30 Cenovne klavzule pri gradbeni pogodbi
    11.30 - 12.45 Odgovornost za napake gradnje in uveljavljanje le-te
    12.45 - 13.15 Odmor
    13.15 - 14.30 Priporočljive gradbene pogodbe
    Predavateljica

Maja Prebil je odvetnica in partnerica v Odvetniški pisarni Poročnik in Prebil d.o.o., kjer so specializirani smo za gradbeno pravo, FIDIC pogodbe in pravo javnih naročil.

Kotizacija in popusti

Kotizacija za posameznega udeleženca znaša:

100,00 € + DDV (122,00 z DDV)
     85,00 € + DDV (103,70 z  DDV) za člane GZS
     70,00 € + DDV (85,40 z DDV) za člane GZS-ZPN

Članski popust

Količinski popust

- 30% popust za člane GZS ZPN
    - 15% popust za člane GZS

Popusti se seštevajo.

Vsak drugi in naslednji prijavljeni iz iste organizacije dodaten 10% popust.

DDV se obračuna po splošni stopnji 22 %. V kotizacijo je vključena udeležba na izobraževalnem seminarju, gradivo, postrežba v odmorih in potrdilo o udeležbi.

Prosimo vas, da kotizacijo nakažete do 13.03.2020 na TRR GZS: SI56 0292 4001 7841 495; obvezno navedite sklic 2060-518.

Plačilo kotizacije je pogoj za udeležbo na seminarju. Račun vam bomo izdali po zaključku izobraževalnega seminarja.

Prijave in odjave

Prijave sprejemamo do 13. marca oz. do zapolnitve mest. Prijavite se lahko z e-prijavnico, ali pa nam po elektronski pošti: zpn@gzs.si sporočite podatke za udeležence.

Izobraževalni seminar bomo izvedli le v primeru, če bomo do 13.3.2020 prejeli zadostno število prijavljenih, zato vas vljudno prosimo, da s prijavami pohitite.

Po prejemu prijave vam bomo posredovali ponudbo za plačilo kotizacije.

Odpoved prijave na izobraževalni seminar je možna le v pisni obliki, posredovani po e-pošti na naslov zpn@gzs.si. Skrajni rok za pisno odpoved z vrnitvijo 100% plačila kotizacije je tri (3) delovne dni pred začetkom dogodka. V primeru nepravočasne odjave oz. neudeležbe pa že vplačanih kotizacij nismo dolžni vrniti.

Prijavnica
    Informacije

Dodatne informacije o dogodku vam bomo posredovali v strokovni službi GZS-Zbornice za poslovanje z nepremičninami, po telefonu na številki 01 58 98 240 ali po e pošti zpn@gzs.si.

Udeleženci izobraževalnega seminarja imajo možnost brezplačnega parkiranja do zasedbe mest v prvi garaži GZS oziroma na zunanjem parkirišču GZS. Oboje uvoz z Dimičeve ulice.

SODNA PRAKSA