Zbornica za poslovanje z nepremičninami

Prijava na aktualne novice ZPN

Arhiv: Izobraževalni seminar za nepremičninske posrednike

ZDNP_26032020 Poslovanje z nepremičninami

Dimičeva 13 - 1504 Ljubljana - T: (01) 58 98 240 - zpn@gzs.si - www.gzs.si/zpn - www.gzs.si/zdnp

Vsebina seminarja

Nakup nepremičnine ni vsakdanji dogodek. Zahteva premišljenost, opredelitev potreb in želja, hkrati pa gre za izredno visoka finančna sredstva, prihranke ali naložbe, zato je poznavanje področja financiranja zelo pomembno.

V sodelovanju z NLB d.d. smo za nepremičninske posrednike pripravili izobraževalni seminar, kjer vas bomo seznanili s postopkom pridobivanja stanovanjskega kredita, da boste lahko pomagali in svetovali kupcem nepremičnin.

Poleg tega boste spoznali kako poteka ocenjevanje nepremičnin in kaj najbolj vpliva na ceno nepremičnine.

Dogodek bomo zaradi spremenjenih epidemioloških razmer ter navodil in priporočil NIJZ izvedli "na daljavo" s pomočjo aplikacije zoom. Povezavo in navodila boste prejeli na vaš e-naslov.

10.50 - 11.50

11.50 - 13.00

Prijava udeležencev
    Predstavitev stanovanjskega kredita
    Tanja Vidmar, NLB d.d.

Pogovor z uslužbenci NLB o načinu preverjanja nepremičnine in kreditojemalca stanovanjskega posojila
    Odmor z nagradno igro
    Ocenjevanje nepremičnin za nakup in/ali prodajo
    Boštjan Boh, Abaka d.o.o.
    Sodna praksa
    Boštjan Udovič, GZS-ZPN

Predavatelji

Tanja Vidmar

Boštjan Boh

Boštjan Boh, univ.dipl.inž.geod., sodni cenilec in pooblaščeni ocenjevalec vrednosti nepremičnin in predsednik Združenja ocenjevalskih podjetij pri GZS-ZPN.

Boštjan Udovič, direktor Zbornice za poslovanje z nepremičninami.

Kotizacija in popusti

Kotizacija za člane ZPN-ZDNP znaša 10,00€ + DDV,
    za člane GZS 20,00€ + DDV in

za ostale udeležence je kotizacija 30,00€ + DDV.

DDV se obračuna po splošni stopnji 22 %. V kotizacijo je vključena udeležba na izobraževalnem seminarju, gradivo in potrdilo o udeležbi.

Prosimo vas, da kotizacijo nakažete do 01.10.2020 na TRR GZS: SI56 0292 4001 7841 495; obvezno navedite sklic 2060-5054.

Plačilo kotizacije je pogoj za udeležbo na seminarju. Račun vam bomo izdali po zaključku izobraževalnega seminarja.

Prijave in odjave

Prijave sprejemamo do 2. oktobra 2020. Prijavite se lahko z e-prijavnico, ali pa nam po elektronski pošti: zpn@gzs.si sporočite podatke za udeležence.

Po prejemu prijave vam bomo posredovali ponudbo za plačilo kotizacije.

Odpoved prijave na izobraževalni seminar je možna le v pisni obliki, posredovani po e-pošti na naslov zpn@gzs.si. Skrajni rok za pisno odpoved z vrnitvijo 100% plačila kotizacije je tri (3) delovne dni pred začetkom dogodka. V primeru nepravočasne odjave oz. neudeležbe pa že vplačanih kotizacij nismo dolžni vrniti.

Prijavnica

Informacije

Dodatne informacije o dogodku vam bomo posredovali v strokovni službi GZS-Zbornice za poslovanje z nepremičninami, po telefonu na številki 01 58 98 240 ali po e pošti zpn@gzs.si.

V primeru, da seminarja, zaradi spremenjenih epidemioloških razmer pri nas, ne bomo mogli izpeljali z neposredno udeležbo, ga bomo izpeljali v obliki spletnega seminarja.

Udeleženci izobraževalnega seminarja imajo možnost brezplačnega parkiranja do zasedbe mest v prvi garaži GZS oziroma na zunanjem parkirišču GZS. Oboje uvoz z Dimičeve ulice.

Vljudno vabljeni.

Vzorci dokumentov in