Zbornica za poslovanje z nepremičninami

Prijava na aktualne novice ZPN

Arhiv: Digitalni marketing-LinkedIn delavnica

Delavnica Digitalni marketing

Dimičeva ulica 13, 1504 Ljubljana, T: 01 58 98 240, @: zpn@gzs.si, W: www.gzs.si/zpn

Digitalni marketing - LinkedIn delavnica

v torek, 12. aprila 2022, od 9.00 do 13.00 ure

Še 10 prostih mest!

Zbornica za poslovanje z nepremičninami vas vabi na delavnico digitalnega marketinga, ki bo potekala  v torek, 12. aprila v poslovni stavbi Gospodarske zbornice Slovenije (dvorana G).

Vabljeni vsi člani GZS ZPN, ki si želite pridobiti novo znanje na področju digitalnega marketinga. Število mest je omejeno na 20 udeležencev. Na delavnico prinesete svoj računalnik.

Kaj se boste naučili?

• Izdelava LinkedIn pristajalne strani za podjetje

• Izdelava LinkedIn profila za zaposlene

• SEO optimizacija ključnih besed pristajalnih strani s poudarkom na delovanju LinkedIn algoritmov

• Proces iskanja potencialnih strank

• Praktična izvedba direktne komunikacije s potencialnimi strankami

• Stranka odgovori - kaj sedaj?

• Primeri dobrih praks

Zakaj LinkedIn?

• 400.000+ Slovencev ima LinkedIn profil

• Enostavna segmentacija oseb z višjo kupno močjo

• Direktna komunikacija s potencialno stranko

• GDPR skladen proces nagovarjanja potencialnih strank

• Neizkoriščen potencial strank za nepremičninske agencije

• Če ste prvi na LinkedIn ste hitrejši od vaše konkurence! - medijski kanal z ogromnim potencialom

Kotizacija

za posameznega udeleženca vključuje udeležbo na seminarju, pogostitev v odmoru in potrdilo o udeležbi in znaša

za člane ZPN in ZDNP

50,00 EUR + DDV

DDV se obračunava po splošni 22% stopnji. Prosimo vas, da kotizacijo vplačate najkasneje tri dni pred dogodkom na TRR GZS: SI56 0292 4001 7841 495; obvezno navedite sklic 2060-5054.

Račun vam bomo posredovali po dogodku.

Prijavite se s spletno prijavnico

Zaradi omejenega števila udeležencev bomo upoštevali vrstni red prijav in v primeru večjega zanimanja pripravili še dodaten termin za izvedbo delavnice.

Na podlagi pisne prijave vam bomo izstavili ponudbo za plačilo kotizacije, ki jo poravnate najkasneje do 08.04.2022 na TRR GZS št.: SI56 0292 4001 7841 495; obvezno navedite sklic 2060-5054.

Predavatelj

Red Bumerang d.o.o. so podjetje, specializirano za direktno prodajo, s poudarkom na generiranju novih kupcev. Imajo dolgoletne izkušnje s podjetji,

ki si želijo prodreti na nove trge. Vi obvladate svoj posel. Oni obvladajo direktni marketing. Skupaj povečate prodajo.

Za vsa vprašanja smo vam na voljo na Zbornici za poslovanje z nepremičninami.

zpn@gzs.si

Vaše podatke smo zbrali iz javno dostopnih virov ali v okviru opravljanja dejavnosti Gospodarske zbornice Slovenije in jih uporabljamo v skladu z določili 72. člena ZVOP-1 in ZEPT-1B. Svoje podatke lahko kadarkoli pregledate ter zahtevate njihov popravek ali izbris oziroma prekličete to soglasje. Nastavitve, na katere vrste sporočil ste naročeni, in odjavo lahko kadarkoli spremenite s klikom na povezavo »Sprememba nastavitev prejemanja e-novic in odjava«.