Prijava na aktualne novice ZPN

Piknik članov ZPN

Piknik lanov ZPN 2022

Dimičeva ulica 13, 1504 Ljubljana, T: 01 58 98 240, @: zpn@gzs.si, W: www.gzs.si/zpn

Športno zabavno srečanje članov ZPN

Komaj smo čakali in končno nam je namenjeno – sproščeno, malo športno, zelo družabno, brez omejitev in z veliko smeha – predpoletno druženje, piknik, igre brez meja, zabava, DJ in klepet s kolegi, od katerih nas preko leto odmikajo delovne obveznosti, take in drugačne omejitve in pomanjkanje časa.

petek, od 10. do 20. ure

Podpeč 39, Preserje

Navigacija >>

Prijava

Druženje je namenjeno članom ZPN (zaposlenim v družbah, članicah), saj del stroška pokrivamo iz sredstev Zbornice.

Prijavite se s spletno prijavnico

Zaradi organizacijskih priprav bomo prijave sprejemali do 10. junija 2022, zato vas prosimo, da se čim prej prijavite.

Vse udeležence bo ob prihodu med 10. in 10.30 uro pričakala kava z rogljičkom. V all-inclusive piknik meni je vključena hrana in določena količina pijače (pivo, vino, radenska, sok...). Če bomo dogovorjene količine slučajno presegli (smo pa računali tudi na vroče vzdušje in primerno hidracijo), bodo dodatne količine na voljo proti plačilu.

Za ozvočenje in glasbo bo poskrbel DJ.

Kotizacija

za posameznega udeleženca znaša

40,00 € + DDV

DDV se obračunava po splošni 22% stopnji. Prosimo vas, da kotizacijo vplačate najkasneje tri dni pred dogodkom na TRR GZS: SI56 0292 4001 7841 495; obvezno navedite sklic 2060.

Prijava

Za vsa vprašanja smo vam na voljo na Zbornici za poslovanje z nepremičninami.

zpn@gzs.si

Vaše podatke smo zbrali iz javno dostopnih virov ali v okviru opravljanja dejavnosti Gospodarske zbornice Slovenije in jih uporabljamo v skladu z določili 72. člena ZVOP-1 in ZEPT-1B. Svoje podatke lahko kadarkoli pregledate ter zahtevate njihov popravek ali izbris oziroma prekličete to soglasje. Nastavitve, na katere vrste sporočil ste naročeni, in odjavo lahko kadarkoli spremenite s klikom na povezavo »Sprememba nastavitev prejemanja e-novic in odjava«.