Zbornica za poslovanje z nepremičninami

Prijava na aktualne novice ZPN

Arhiv: Srečanje nepremičninskih posrednikov Štajerske, Koroške in Pomurske regije

Sreanje NPD v Mariboru 05052022

Zbornica za poslovanje z nepremičninami - Združenje družb za nepremičninsko posredovanje

Dimičeva ulica 13, 1504 Ljubljana, T: 01 58 98 240, @: zpn@gzs.si, W: www.gzs.si/zpn

Upravni odbor ZDNP vabi na
    srečanje nepremičninskih posrednikov Štajerske, Koroške in Pomurske regije

v četrtek, 5. maja 2022, ob 12. uri,
    v prostorih Štajerske gospodarske zbornice, Ulica Talcev 24, Maribor

Udeležba je brezplačna, prijava pa zaradi priprave srečanje obvezna.

Prijava >>

Program srečanja

Na srečanju bomo nepremičninskim posrednikom predstavili aktivnosti Združenja družb za nepremičninsko posredovanje in naša pričakovanja na zakonodajnem področju. Podrobneje pa bomo pojasnili tudi nekatere pomembne odločitve sodišč, ki so bile sprejete v zadnjem letu.

Dogodek bo tudi priložnost za pogovor o drugih aktualnih vprašanjih in o potrebah strokovnjakov v prometu z nepremičninami.

Po zaključku uradnega dela bo tudi priložnost za krajše sproščeno druženje in deljenje izkušenj iz prakse.

Za vsa vprašanja smo vam na voljo na Zbornici za poslovanje z nepremičninami.

zpn@gzs.si

Vaše podatke smo zbrali iz javno dostopnih virov ali v okviru opravljanja dejavnosti Gospodarske zbornice Slovenije in jih uporabljamo v skladu z določili 72. člena ZVOP-1 in ZEPT-1B. Svoje podatke lahko kadarkoli pregledate ter zahtevate njihov popravek ali izbris oziroma prekličete to soglasje. Nastavitve, na katere vrste sporočil ste naročeni, in odjavo lahko kadarkoli spremenite s klikom na povezavo »Sprememba nastavitev prejemanja e-novic in odjava«.