Zbornica za poslovanje z nepremičninami

Prijava na aktualne novice ZPN

Arhiv: Volitve članov UO ZPN

UO ZPN je na svoji 14. seji, dne 7.3.2023, v skladu s Pravilnikom o volitvah organov GZS določil število mest v UO ZPN po skupinah velika in srednja podjetja ter skupini mala podjetje glede na članstvo v združenjih ZDNP, ZUN, ZSS in ZOP

Letos bodo volitve prvič potekale elektronsko s pomočjo ustrezne digitalne aplikacije. Vrstni red imen kandidatov na posamezni kandidacijski listi se določi z računalniškim žrebom.

Strokovna služba GZS zadolžena za izvedbo volitev je v sodelovanju z volilno komisijo ZPN poskrbela za pripravo e-glasovnice za volitve  članov upravnega odbora naše zbornice tako, da so kandidati navedeni posebej za vsak razred, v katerem glasuje član glede na svojo velikost (mala, srednje velika in velika podjetja).

V nadaljevanju objavljamo kandidatne liste po posameznih skupinah. Volitve bodo potekale med 3. in 11. aprilom.

1.     Kandidatna lista za člane upravnega odbora ZPN iz vrst velikih in srednjih podjetij. Voli se 4 kandidate.

1.           Saša Krč, DOMPLAN, d.d.
    2.           Simona Novak, HABIT d.o.o.
    3.           Tomislav Zrinski, KOMUNALA d.o.o.
    4.           Janez Ribnikar, SPL d.d.
    5.           Barbara Kuhar Kumar, STANINVEST d.o.o.

2.     Kandidatna lista za člane upravnega odbora ZPN iz vrst ZDNP. Voli se 5 kandidatov.

1.           Daniel Lovšin, CASABELA d.o.o. CASABELA s.r.l.

2.           Thomas Krelj, FESST, d.o.o.

3.           Branko Potočnik, INSA d.o.o.

4.           Vesna Levstek, NEPREMIČNINE PLUS d.o.o.

5.           Gordana Bizaj, PERFEKT B d.o.o.

6.           Marko Balaban, URBANISTIKA, d.o.o.

3.     Kandidatna lista za člane upravnega odbora ZPN iz vrst ZOP. Voli se 1 kandidat.

1.           Boštjan Boh, ABAKA d.o.o.

4.     Kandidatna lista za člane upravnega odbora ZPN iz vrst ZSS. Voli se 2 kandidata.

1.           Črtomir Remec, STANOVANJSKI SKLAD RS

2.           Irena Španinger, JMSS MARIBOR

5.     Kandidatna lista za člane upravnega odbora ZPN iz vrst ZUN. Voli se 3 kandidate.

1.           Anže Urevc, DOMINVEST d.o.o.

2.           Benjamin Jakičič, STANOVANJSKO PODJETJE d.o.o.

3.           Ksenija Radminič Virant, TERCA d.o.o.