Zbornica za poslovanje z nepremičninami

Prijava na aktualne novice ZPN

Arhiv: Športno zabavno srečanje ZPN 2023

Piknik lanov ZPN 2023

Petek, 02.06.2023

Od 10.00 do 20.00 ure

Ribnik Jerman

Dolenje Grčevje 1, 8222 Otočec

Navodila za pot

Glede na zelo dober odziv po lanskem srečanju in pričakovanjih po ponovitvi je čas, da se ponovno dobimo na predpoletnem druženju, pikniku, igrah brez meja in v sproščenem, malo športnem in zelo družabnem okolju brez omejitev in z veliko smeha na zabavi z DJ-em in poklepetamo s kolegi, za katere, po navadi med letom, na žalost zmanjka časa.

MINI OLIMPIJADA MAXI IGER - program

Olimpijske igre s svojim simbolom poosebljajo sožitje, strpnost, sodelovanje, združevanje in poudarjajo enotnost različnih ekip znotraj združene celote. V pravem olimpijskem duhu si bodo udeleženci izdelali in poslikali svoje zastave, ter skupaj prižgali olimpijski ogenj, potem pa bomo za vse udeležence pripravili serijo nenavadnih olimpijskih preizkušenj: hitre nogice, cevovod, goseničar, magični trak, žoga velikanka, minsko polje

Posamezna tekmovalna skupina šteje od 10 do 15 članov. Ekipni izzivi zagotavljajo veliko smeha in zabave. Športno zabavni program bodo tako kot lani pripravili in vodili sodelavci Top agencije d.o.o., ki bodo zapisovali tudi rezultate in razglasili zmagovalca.

Najboljše 3 ekipe prejmejo lepe nagrade.

Gostinska ponudba

Dobrodošlica: Šunka v testu z jajčki in hrenom, mini pice s krompirjevim testom, lečin tatarc na brusketi, pršut z melono in mladim sirom, piščančja paštetka z malino in lešniki, spomladanski zavitki, sirove palčke, humus z zeleno na črni brusketi, rogljički, kava.

Glavna jed: čevapčiči, piščančji trakci z zelenjavo, spar ribs svinjska rebrca, ocvrta piščančja mini bedrca, sir na žaru, mešana zelenjava na žaru, šampinjoni, ocvrt krompirček, polnjeni lignji, lignji na žaru.

Solate in obloge: šobska solata, rukola z mini paradižnikom in mozzarelo, testeninska solata, zelena solata

tržaška omaka, kruh.

Sladice v kozarčkih: mascarpone krema z jagodičevjem, snickers, bounty z malinovim prelivom.

Pred odhodom: mini hamburgerčki s črno bombetko, ocvrt krompiček, telečja obara z žličniki.

Zabavni in družabni del

Za  organizacijo in zabavo na lokaciji bodo poskrbeli sodelavci Top agencije in DJ Joco.

Prijava

Druženje je namenjeno članom ZPN (zaposlenim v družbah, članicah), saj del stroška pokrivamo iz sredstev Zbornice, pa tudi ostalim, ki bi se nam želeli pridružiti. Cena za posameznega udeleženca iz podjetja, ki ni član ZPN je 70,00€ brez DDV.

Prijavite se s spletno prijavnico

Zaradi organizacijskih priprav bomo prijave sprejemali do 29. maja 2023, zato vas prosimo, da se čim prej prijavite.

V all-inclusive piknik meni je vključena hrana in določena količina pijače (pivo, vino, radenska, sok...). Če bomo dogovorjene količine slučajno presegli (smo pa računali tudi na vroče vzdušje in primerno hidracijo), bodo dodatne količine na voljo proti plačilu.

Kotizacija za posameznega udeleženca

člana ZPN znaša

ostale udeležence znaša:

40,00€ + DDV

70,00€ + DDV

DDV se obračunava po splošni 22% stopnji. Prosimo vas, da kotizacijo vplačate najkasneje tri dni pred dogodkom na TRR GZS: SI56 0292 4001 7841 495; obvezno navedite sklic 2060.

Prijava

Za vsa vprašanja smo vam na voljo na Zbornici za poslovanje z nepremičninami.

zpn@gzs.si

Zbornica za poslovanje z nepremičninami, Dimičeva ulica 13, 1504 Ljubljana