Zbornica za poslovanje z nepremičninami

Prijava na aktualne novice ZPN

Arhiv: Družabno srečanje članov ZPN

Piknik članov ZPN 2024

Petek, 31.05.2024

Od 10.00 do 20.00 ure

Velenjsko jezero

Cesta Simona Blatnika 27, 3320 Velenje

Navodila za pot

Vabimo vas, da se nam tudi letos pridružite na družabnem srečanju članov ZPN v čudovitem okolju narave Velenjskega jezera. Skupaj bomo uživali v sproščenem vzdušju ob športnih igrah in zabavi z DJ, s poudarkom na dobri hrani ter priložnosti za mreženje in povezovanje.

Športne igre

Pripravljamo športne igre: nogomet, košarka, odbojka, namizni tenis, badminton, mini golf in sprehod okrog jezera. Na voljo pa bodo tudi druge zabavne aktivnosti: pikado ipd. Poleg tega imajo na lokaciji še številne možnosti zabave proti plačilu: npr. supanje, paint ball.

Gostinska ponudba

Dobrodošlica: kavo, čaj, sok, aperitiv in rogljiček.

Glavna jed: dobrote izpod peke (morske, mesne in vegi) s prilogami in solatami.

Pred odhodom: nekaj na žlico.

Zabavni in družabni del

Za  organizacijo in zabavo na lokaciji bodo poskrbeli sodelavci Campa Velenje in DJ.

Prijava

Druženje je namenjeno članom ZPN (zaposlenim v družbah, članicah), saj del stroška pokrivamo iz sredstev Zbornice, pa tudi ostalim, ki bi se nam želeli pridružiti. Cena za posameznega udeleženca iz podjetja, ki ni član ZPN je 80,00€ brez DDV.

Prijavite se s spletno prijavnico

Zaradi organizacijskih priprav bomo prijave sprejemali do 29. maja 2024, zato vas prosimo, da se čim prej prijavite.

V all-inclusive piknik meni je vključena hrana in določena količina pijače (pivo, vino, radenska, sok...). Če bomo dogovorjene količine slučajno presegli (smo pa računali tudi na vroče vzdušje in primerno hidracijo), bodo dodatne količine na voljo proti plačilu.

Kotizacija za posameznega udeleženca

člana ZPN znaša

ostale udeležence znaša:

45,00€ + DDV

80,00€ + DDV

DDV se obračunava po splošni 22% stopnji. Prosimo vas, da kotizacijo vplačate najkasneje tri dni pred dogodkom na TRR GZS: SI56 0292 4001 7841 495; obvezno navedite sklic 2060.

Prijava

Za vsa vprašanja smo vam na voljo na Zbornici za poslovanje z nepremičninami.

zpn@gzs.si

Zbornica za poslovanje z nepremičninami, Dimičeva ulica 13, 1504 Ljubljana