Zbornica za poslovanje z nepremičninami

Prijava na aktualne novice ZPN

Arhiv: Volitve organov GZS in ZPN

V mesecu maju se bo iztekel mandat članom UO ZPN, članom UO GZS, članom Skupščine GZS in predsednika GZS, zato je predsednik skupščine GZS, g. Radovan Bolko razpisal povabilo članom GZS za predlaganje kandidatov za organe GZS. Razpis volitev je objavljen na spletni strani https://www.gzs.si/o_gzs/vsebina/Volitve-GZS-2019.

V skladu s Pravili o organiziranju in delovanju GSZ-Zbornice za poslovanje z nepremičninami in sklepom UO ZPN bo sestava UO ZPN v naslednjem mandatu enaka, saj zagotavlja sorazmerno zastopanost vseh združenj oziroma dejavnosti. UO ZPN bo imel 17 članov, od tega jih bo 16 izvoljenih. Član UO ZPN je po funkciji tudi direktor ZPN.

Vljudno vas vabimo, da se aktivno vključite v volitve 2019 in predlagate oz. evidentirate kandidate za člane UO ZPN, člana skupščine GZS, kakor tudi predsednika GZS.

Za predlaganje kandidatov uporabite pripavljene obrazce:

Vsak predlagani kandidat mora s kandidaturo soglašati.

Predloge je potrebno poslati po pošti na naslov:  Gospodarska zbornica Slovenije
    »za volitve"
    Dimičeva ulica 13

1504   LJUBLJANA

Rok za predlaganje kandidatov je petek 5. april 2019.

Za dodatna pojasnila smo vam na voljo po tel. 01 58 98 240 ali e-pošti zpn@gzs.si.