Arhiv: Slovenski dan na GZS

Predstavitev kampanje Kupujem slovensko na GZS

17. junija smo na GZS postavili slovensko vas. Bilo je kaj videti in - predvsem - okusiti! GZS-Zbornica kmetijskih in živilskih podjetij je pred poletnimi počitnicami ob Velikem spomladanskem živilskem seminarju pripravila Slovenski dan na GZS.

Imeli smo priložnost, da iz košarice izdelkov iz nacionalne kampanje Kupujem slovensko poskusimo suho sadje in lešnike, pekovsko pecivo, mozzarelo, sladoled, mlečne deserte Milki ter sokove Frupi. Razstavljeno je bilo tudi oljčno, bučno in sončnično olje.

Na stojnicah in ob njih so se predstavili MEJA ŠENTJUR, d.o.o., ŽITO, d.d., LJUBLJANSKE MLEKARNE, d.d., POMURSKE MLEKARNE, d.d., VITAL MESTINJE, d.o.o. in TOVARNA OLJA GEA, d.d. Vsa omenjena podjetja so člani GZS-Zbornice kmetijskih in živilskih podjetij.

Kampanja Kupujem slovensko v naših trgovinah poteka že četrto leto. Ni mi vseeno - zato izbiram dobro, pametno in z občutkom za kakovost življenja. Kupujem slovensko. Pa vi?

Iz košarice fotografij: