Zbornica kmetijskih in živilskih podjetij

Arhiv: Spletni seminar: The Digitalisation of Flavour: How Data and Machine Learning Can Transform Food Systems

Vabljeni k udeležitvi na spletnem seminarju z naslovom Digitalizacija okusov, ki bo potekal 14.2. ob 16:00 uri.

Arhiv: 1. MEDNARODNI SIMPOZIJ ISO-FOOD V PORTOROŽU

Inštitut Jožef Stefan, Odsek za znanosti o okolju bo od 1. do 3. aprila 2019 v Grand Hotelu Bernardin v Portorožu organiziral 1. mednarodni simpozij ISO-FOOD o uporabi izotopskih in drugih tehnik pri varnosti in kakovosti živil.

Arhiv: ZLATA PRIZNANJA ZA ODLIČNE PEKOVSKE IZDELKE

Ljubljana, 24. januar 2019 - Zbornica kmetijskih in živilskih podjetij (ZKŽP), ki deluje v okviru Gospodarske zbornice Slovenije je danes podelila zlata priznanja za odlično kakovost kruha, pekovskega in finega pekovskega peciva, keksov, testenin in svežih slaščic.