Zbornica za poslovanje z nepremičninami

Naročite se na e-Novice ZPN

Želite ostati informirani o najnovejših dogodkih, novostih in informacijah v zvezi s poslovanjem z nepremičninami? Naročite se na e-Novice Zbornice za poslovanje z nepremičninami (ZPN) in bodite vedno na tekočem!

Naše občasne e-novice vam prinašajo širok spekter uporabnih informacij o:

• delu Zbornice za poslovanje z nepremičninami (ZPN), združenjih ZPN (ZDNP Združenje družb za nepremičninsko posredovanje, ZUN Združenje upravnikov nepremičnin, ZSS Združenje stanovanjskih skladov in ZOP Združenje ocenjevalskih podjetij ter stališčih Gospodarske zbornice Slovenije (GZS),
  • gradivih v obravnavi,
  • javnih razpisih in poslovnih priložnostih,
  • objavah v uradnem listu,
  • statističnih podatkih,
  • informacijah in obvestilih s stanovanjskega in nepremičninskega področja,
  • informacijah o izbranih izobraževanjih in dogodkih, itd.

S klikom na gumb "Naroči se" potrjujem, da soglašam z uporabo svojih podatkov za prejemanje e-Novice ZPN in se strinjam s pogoji naročila.

Vaši podatki bodo varovani v skladu z veljavno zakonodajo o varstvu osebnih podatkov. Od naročila se lahko kadarkoli odjavite preko povezave za odjavo, ki jo boste prejeli v e-sporočilih.