Združenje kovinske industrije

Arhiv: AMANDMAJI k Zakonu o interventnih ukrepih za zajezitev epidemije COVID-19 in omilitev njenih posledic za državljane in gospodarstvo

Gospodarska zbornica Slovenije je, odkar je Vlada RS sprejela Zakon o interventnih ukrepih za zajezitev epidemije COVID-19 in omilitev njenih posledic za državljane in gospodarstvo, le - tega temeljito preučilapreko panožnih in regionalnih zbornic prejela dopolnitve in pripombe, jih strnila v amandmaje ter jih naslovila na ustrezne kabinete in parlamentarne stranke.

Da bi bil Zakon za zajezitev epidemije COVID-19 in omilitev njenih posledic za državljane in gospodarstvo čim boljši, je tako Gospodarska zbornica Slovenije v dokument vključila vse pripombe s pripisom, da se jih pred sprejemom Zakona v Državnem zboru tudi upošteva.

Povezava na DOKUMENT.