Zbornica gradbeništva in industrije gradbenega materiala

Arhiv: Z Upravnega odbora GZS ZGIGM, 19.6.2018

Dne 19.6.2018 je v prostorih Gospodarske zbornice Slovenije potekala 13. seja Upravnega odbora Zbornice gradbeništva in industrije gradbenega materiala. Četrtletna seja je bila ponovno zopet zelo dobra obiskana.

V tri ure dolgi seji so se na dnevnem redu zvrstile in predstavile naslednje tematike:
- Razvojne usmeritve GZS, mag. Sonja Šmuc, generalna direktorica GZS
- Informacija o delni razširjeni veljavnosti KPGD, Pravna služba GZS

- Pobuda SDGD za spremembo TP h Kolektivni pogodbi gradbenih dejavnosti, Pravna služba GZS

- Imenik gradbenih delovodij, Pravna služba GZS in Strokovna služba GZS ZGIGM

- Poslovanje gradbeništva v letu 2017 – preliminarna informacija, Strokovna služba GZS ZGIGM

- Pregled aktivnosti ZGIGM, Strokovna služba GZS ZGIGM

- Informacija o ustanavljanju Šole za izvajanje in vodenje investicij, več združenj IN ZBORNIC GZS

Člani GZS ZGIGM, ki vas zanimajo podrobnosti s seje ali bi radi zvedeli več o aktivnostih Upravnega odbora in Strokovne službe GZS ZGIGM prosim pišite na e-naslov: zgigm@gzs.si .

Naslednja 14. seja UO GZS ZGIGM bo predvidoma potekala septembra 2018.