Zbornica gradbeništva in industrije gradbenega materiala

Arhiv: CPU seminar: Gradbeni zakon in novosti Katere spremembe, primerjave in razlike prinaša? 19.1.2017

Če še ne poznate sprememb, ki jih prinaša nova gradbena zakonodaja, vas vabimo, da se udeležite seminarja Gradbeni zakon in novosti s poudarkom na spremembah, primerjavi in razlikah, ki jih prinaša. Spremembe bodo imele vpliv predvsem na sklepanje pogodb v zvezi z načrtovanjem, gradnjo in vzdrževanjem objektov. Kakšne so prehodne določbe zakona, kateri postopki prenehajo veljati, s katerimi aktivnostmi pri načrtovanju in gradnji se v prehodnem obdobju splača pohiteti in s katerimi počakati?

Arhiv: Pravilnik o spremembah in dopolnitvah Pravilnika o vsebini in obliki obračuna davčnih odtegljajev ter o načinu predložitve davčnemu organu

V Uradnem listu RS, št. 79/2017, z dne 28. 12. 2017, je objavljen Pravilnik o spremembah in dopolnitvah Pravilnika o vsebini in obliki obračuna davčnih odtegljajev ter o načinu predložitve davčnemu organu (Pravilnik REK), ki začne veljati 1. januarja 2018.