Zbornica gradbeništva in industrije gradbenega materiala

Arhiv: VABILO na ustanovno sejo Sekcije IGM

Arhiv: Poslovni pristopi prihodnosti, 19.10.2011

Vabimo vas na interaktivno predavanje, ki ga organizira GZS skupaj z Mednarodno organizacijo poslovnih analitikov IIBA. Cilj predavanja je podati odgovore in začrtati pot za doseganje konkurenčne prednosti skozi uvedbo izboljšav v prakso. Pogledali si bomo, kako nam pri tem lahko pomaga razumevanje pravih potreb kupcev in pristopi k spodbujanju medsebojne povezanosti poslovnih funkcij.

Arhiv: Gospodarska delegacija v Rusko federacijo,15. - 17. 11. 2011

V okviru jesenske delegacije bosta potekali poslovni konferenci ter srečanji s predstavniki ruskih podjetij (matchmaking) v Jekaterinburgu in Togliattiju, kjer bo potekalo tudi drugo srečanje članov Slovensko – ruskega poslovnega sveta in Poslovnega sveta Rusija – Slovenija.

Arhiv: Mednarodna konferenca EU in Ruska Federacija, 18.11.2011

Namen konference je osvetlitev težav v gospodarskem sodelovanju med Evropsko unijo in Rusko federacijo ter predstavitev dobrih praks in pričakovanj na področju poglobljenega sodelovanja Ruske federacije z EU, OECD in WTO.