Zbornica gradbeništva in industrije gradbenega materiala

Arhiv: 7OP: Informativni dnevi in projektne borze

Slovensko gospodarsko in raziskovalno združenje, Ministrstvo za visoko šolstvo znanost in tehnologijo in Gospodarska zbornica Slovenije vas vabijo na 7. OKVIRNI PROGRAM: INFORMATIVNI DNEVI IN PROJEKTNE BORZE ki bodo 2. in 3. julija 2012 na Gospodarski zbornici Slovenije, Dimičeva 13, Ljubljana dvorane A, B / 1. nadstropje in E, F, G / medetaža

Arhiv: ReBirth - Praktični prikaz uporabe črne jeklarske žlindre v cestogradnji

Podbrdo, 14. junij 2012 - Dogodek organiziramo v okviru LIFE+ projekta ReBirth - Promocije recikliranja industrijskih in gradbenih odpadkov in njihove uporabe v gradbeništvu. Namenjen je povzročiteljem industrijskih odpadkov, osebam, ki se ukvarjajo z okoljem in investicijami, uporabnikom gradbenih proizvodov, izvajalcem gradbenih del, zbiralcem in predelovalcem odpadkov, projektantom, nadzornikom, občinam, upravnim enotam, lokalni in širši javnosti. Vljudno vabljeni!