Zbornica gradbeništva in industrije gradbenega materiala

Arhiv: Predstavitvena delavnica GURS: Register nepremičnim, zbirka vrednotenja nepremičnin in evidenca trga nepremičnin

Na GURS in GZS ugotavljamo, da je poznavanje javnih nepremičninskih evidenc v širši javnosti dokaj slabo. Razlog temu vidimo predvsem v tem, da veliko uporabnikov ne posveti dovolj časa poglobljenemu branju vrsto metodoloških pojasnil, ki se nahajajo na spletni strani GURS, ter s tem v povezavi vsebinskega razumevanja nepremičninskih podatkov. Tako se uporabniki evidenc tudi ne zavedajo vseh prednosti in koristi, ki jih prinašajo družbam za njihovo uspešnejše poslovanje. S tem namenom smo pripravili predstavitveno delavnico na kateri vas bomo podrobneje seznanili z delom GURS in aktualnim registrom nepremičnin in ostalim podatkovnim zbirkam. VABLJENI ČLANI!

Arhiv: O vprašanjih čezmejnega opravljanja storitev v Avstriji, 1.3.2012

Avstrijsko-slovenska trgovinska zbornica vas v sodelovanju z Gospodarsko zbornico Slovenije, Štajersko gospodarsko zbornico, Steiermärkische Sparkasse, Območno obrtno-podjetniško zbornico Maribor, Odvetniško pisarno Grilc, Vouk, Škof, Slovensko gospodarsko zvezo in Obrtno-podjetniško zbornico Slovenije vabi na Zaključno prireditev o vprašanjih čezmejnega opravljanja storitev v Avstriji - poročila in praksa - četrtek, 1. marec 2012, od 16.00 do 19.00 v Hotelu City Maribor, Ulica Kneza Koclja 22, 2000 Maribor