Zbornica gradbeništva in industrije gradbenega materiala

Arhiv: Anketa EK o zadovoljstvu z uporabo ESPD

Še nekaj dni (10) je mogoče oddati mnenje gospodarskih družb z uporabo Enotnega evropskega dokumenta v zvezi z oddajo javnega naročila - ESPD.
EK
 raziskava se osredotoča na uporabo ESPD, uvedenega z Izvedbeno uredbo (EU) 2016/7 z dne 5. januarja 2016. Cilj raziskave je oceniti zadovoljstvo uporabnikov storitev ESPD, ki se izvajajo po vsej Evropi. Za dokončanje ankete je potrebnih od 5 do 10 minut. Rezultati bodo del poročila, ki bo predloženo Evropski komisiji v zvezi s programom ustreznosti in uspešnosti predpisov (REFIT). Vaši podatki bodo anonimni.

Raziskava je na voljo v vseh uradnih jezikih EU z avtomatiziranim prevodom. V primeru dvoma kakovosti prevoda glejte angleško različico. Za dodatna pojasnila se obrnite na GROW-ESPD@ec.europa.eu.

ESPD EK RAZSIKAVA>>>