Zbornica gradbeništva in industrije gradbenega materiala

Arhiv: Poziv naročnikom in izvajalcem gradbenih storitev za nadaljevanje izvajanja del na gradbenih projektih

Na Zbornici gradbeništva in gradbenega materiala pri Gospodarski zbornici Slovenije smo pripravili poziv naročnikom in izvajalcem za nadaljevanje izvajanja del na gradbenih projektih v času epidemije s korona virusom, ko lahko z ustreznimi ukrepi dosegamo varnost pred okužbo zaposlenih na gradbišču in drugih v neposredni bližini gradbišč. Nadaljevanje del na gradbenih projektih bo v veliki meri vplivalo na to, kako bo gradbeništvo poslovalo po končani epidemiji. Poziv OBJAVLJAMO in vas prosimo, da z vsebino poziva seznanite tudi vaše naročnike. Poziv ste prejeli vsi člani GZS ZGIGM tudi po na sedeže vaših podjetij, na e-naslove, ki jih imam v  bazi v GZS CRM.  Prejeli so jih tudi vsi večji javni naročniki.

Ob tej priložnosti vas prosimo, da upoštevate zahteve vlade in navodila NIJZ za preprečevanje širjenja okužbe s COVID-19 ter zagotavljate varnost in zdravje svojih zaposlenih pri delu na gradbiščih, saj smo s strani MGRT prejeli opozorilo, da se nekateri ne držijo vseh zahtev.

STROKOVNA SLUŽBA GZS ZGIGM