Zbornica gradbeništva in industrije gradbenega materiala

Arhiv: NOVO - Usposabljanje za strojnike gradbene mehanizacije - marec 2021

vabi na

Program usposabljanja kandidatov za upravljanje z gradbeno mehanizacijo

Zasnovo prispevali: Program je nastal v sodelovanju s Srednjo gradbeno, geodetsko in okoljevarstveno šolo Ljubljana in Zbornico gradbeništva in industrije gradbenega materiala.
Opis programa:  Udeleženci programa bodo pridobili, nadgradili in izboljšali svoje kompetence na področju poznavanja in upravljanja gradbenih strojev. S pomočjo dodatnega usposabljanja bodo še bolj kakovostno in varno opravljali različna gradbena dela, pridobili znanja s področja dela s stroji, hkrati pa bodo osvojili tudi delovanje in vzdrževanje posameznih sklopov stroja.

Udeleženci programa bodo pridobili, nadgradili in izboljšali svoje kompetence na področju poznavanja in upravljanja gradbenih strojev. S pomočjo dodatnega usposabljanja bodo še bolj kakovostno in varno opravljali različna gradbena dela, pridobili znanje s področja dela s stroji, hkrati pa bodo osvojili tudi delovanje in vzdrževanje posameznih sklopov stroja.

Usposabljanje traja 24 šolskih ur, od tega 6 ur teoretičnih vsebin in 18 ur praktičnega usposabljanja na terenu u praktično uporabo strojev. Točen urnik usposabljanja bo določen naknadno, predvidoma pa bodo usposabljanja potekala ob petkih popoldan in soboto dopoldan.

Pogoji za vključitev v program usposabljanja: opravljen vozniški izpit B kategorije in zaželene delovne izkušnje na področju nizkih gradenj (upravljanje gradbene mehanizacije)

Dodatne informacije:
Urška Kavčič Rihar / T: 01 5897 652 / E: urska.kavcic-rihar@cpu.si