Zbornica gradbeništva in industrije gradbenega materiala

Arhiv: INTELIGENTNI BIM: Napredni pristopi BIM za uspešne projektante, izvajalce in investitorje, 16.5.2024

Vabljeni na konferenco siBIM2024!
Kdaj: Četrtek, 16. maj 2024
Kje: Kongresni center Brdo, Predoslje 39, 4000 Kranj

Odkrijte, kako se uporaba BIM tehnologije intenzivira po Evropi, in spoznajte najnovejše raziskovalne trende, povezane z avtomatizacijo in umetno inteligenco v gradbeništvu. Na konferenci bodo BIM predstavljali tudi tuji priznani strokovnjaki Jaan Saar in Ioannis Brilakis.
 Konferenca bo vključevala tudi pomembne diskusije o zakonodajnih premikih v Sloveniji in dobrih praksah pri uvajanju BIM tehnologij. Vaše aktivno sodelovanje v interaktivni diskusiji je izjemno zaželeno!
Na dogodku bo tudi ekipa Gospodarske zbornice Slovenije ZGIGM in konzorcij SeetheSkills!
Ne zamudite priložnosti, da ste del tega pomembnega dogodka in spoznate osebno strokovnjake, ki vam bodo pomagali razjasniti dvome in vas pospremili v drugačen način dela.
Več informacij in prijave: siBIM - 16. 5. 2024 - Program