Zbornica gradbeništva in industrije gradbenega materiala

Že več kot 170 podpisov zoper gradbeno zakonodajo

Prek 170 gradbenih in inženirskih podjetij je že podpisalo poziv predsedniku vlade, med njimi so tako člani Zbornice gradbeništva in industrije gradbenega materiala, Združenja za inženiring in Združenja za svetovalni inženiring, vsi pri GZS, kot tudi nečlani GZS.

Arhiv: Skoraj pol milijarde evrov investicij v energetiko

Energetska podjetja smo vprašali, kakšne investicijske načrte imajo?

Arhiv: Buren odziv gradbene stroke

Ministrstvo za okolje in prostor (MOP) je na pobudo številnih organizacij javno razpravo o gradbeni in prostorski zakonodaji podaljšalo do 19. februarja. Kaj predlagajo v gradbenih in inženirskih podjetjih?

Arhiv: Kateri posli so na obzorju?

Slovenija ima v novi finančni perspektivi do leta 2020 na razpolago milijardo evrov ali četrtino manj sredstev kot v prejšnji. Do zdaj je EU potrdila sofinanciranje 20 slovenskih projektov oziroma projektov, v katerih Slovenija sodeluje.