Zbornica za poslovanje z nepremičninami

Prijava na aktualne novice ZPN

Arhiv: Izobraževalni seminar ZDNP, 15.09.2016

IZOBRAŽEVALNI SEMINAR ZA NEPREMIČNINSKE POSREDNIKE (NEPREMIČNINARJE) • Spremembe novele Zakona o kmetijskih zemljiščih • Kako izboljšati tehniko prodaje • Pomen fotografij v oglaševanju in trženju • Joga, učinkovit pot do sprostitve Kdaj: v četrtek 15. septembra 2016, od 8.30 do 15.00 ure. Kje: v prostorih GZS, Ljubljana, Dimičeva 13, dvorana C

Arhiv: Podpisana je nova Kolektivna pogodba za dejavnost poslovanja z nepremičninami

V petek, 09. septembra 2016, sta mag. Franc Props, predsednik Gospodarske zbornice Slovenije - Zbornice za poslovanje z nepremičninami in Majda Marolt, predsednica Sindikata komunale, varovanja in poslovanja z nepremičninami Slovenije – SKNVS na 17. srečanju nepremičninskih organizacij v Velenju po več kot tri leta trajajočem pogajalskem procesu podpisala novo Kolektivno pogodbo za dejavnost poslovanja z nepremičninami. Z njeno uveljavitvijo bo prenehala veljati dosedanja, ki je bila sklenjena leta 1998.

Arhiv: Strokovni posvet o najemnem trgu v Republiki Sloveniji

Prepričani smo, da je pravi čas, da se glede navedene problematike izrečeta stroka in javnost ter poenotijo stališča in sprejmejo zaključki, ki bodo resornim ministrstvom v pomoč pri oblikovanju končnih rešitev. Strokovni posvet je namenjen vsem udeležencem najemnega trga, lastnikom nepremičnin, najemnikom, mladim, nepremičninskim družbam, nepremičninskim strokovnjakom, predstavnikom ministrstev in lokalnih skupnosti.

Arhiv: 3. podelitev Mavričnih pokalov zdravja

Nagrajeni bodo primeri dobre prakse pri promociji zdravja na delovnem mestu in predstavljeni širši javnosti

Arhiv: Predstavitev predloga Pravilnika o načinu delitve in obračunu stroškov za toploto v stanovanjskih in drugih stavbah z več posameznimi deli

GZS-Zbornica za poslovanje z nepremičninami in Ministrstvo za infrastrukturo vabita na brezplačen strokovni posvet Predstavitev predloga Pravilnik o načinu delitve in obračunu stroškov za toploto v stanovanjskih in drugih stavbah z več posameznimi deli, v petek 2. septembra 2016

Arhiv: Delavnica Notranja komunikacija

Svoje znanje in izkušnje bo z nami ponovno delila odlična predavateljica Sanela Banović.
    Namen delavnice je na preprost način približati udeležencem pomen emocionalnega načina življenja ter obrazložiti pomen notranje in zunanje komunikacije za vsakdanje obremenitve.
    Odgovorili bomo tudi na vprašanja: Zakaj je pomembno poslušati, a ne slišati, ne samo samega sebe, temveč tudi svojo okolico? Kaj pomeni danes digitalna demenca in socialna depersonalizacija?

Arhiv: Vabilo na 17. SREČANJE NEPREMIČNINSKIH ORGANIZACIJ

Vabimo vas, da se udeležite 17. SREČANJA NEPREMIČNINSKIH ORGANIZACIJ, ki bo v petek 9. 9. 2016 v Velenju.

Arhiv: Izšli so Zdravi izzivi št. 24

Masaža je postopek, s katerim vzpostavljamo psihofizično ravnovesje. Strokovna masaža je več kot samo prekrvavitev telesa ali bolj prožna in osvežena koža. Pod njo se skriva mnogo drugih učinkov … S pomočjo masaže razstrupljamo telo, pomagamo k prekrvavitvi celotnega telesa in k boljšemu delovanju žlez z notranjim izločanjem ter vzpodbudimo izločanje hormonov sreče in zadovoljstva.

Arhiv: Predlog Pravilnika o spremembah in dopolnitvah Pravilnika o načinu delitve in obračunu stroškov za toploto v stanovanjskih in drugih stavbah z več posameznimi deli

Na spletnih straneh Ministrstva za infrastrukturo je objavljen predlog Pravilnika o spremembah in dopolnitvah Pravilnika o načinu delitve in obračunu stroškov za toploto v stanovanjskih in drugih stavbah z več posameznimi deli. Pripombe zbiramo do vključno 19.08.2016, na zpn@gzs.si

Arhiv: Izšli so Zdravi izzivi št. 22

Plavanje je po zadnjih raziskavah najbolj zdrav in priljubljen šport na svetu. Vse več ljudi izbere ta šport za svojo obliko vsakodnevnega gibanja, s katerim poskrbijo za dobro počutje, telesno kondicijo in sprostitev. Ponujamo nekaj nasvetov za izboljšanje tehnike plavanja.