Zbornica gradbeništva in industrije gradbenega materiala

Arhiv: Matching 2013 & Forum Agenti Milano

Z željo, da bi vam predstavili dva poslovna dogodka v Milanu, ki vam lahko pomagata vzpostaviti nove poslovne kontakte in priložnosti pri poslovanju z Italijo ter tudi širšo evropsko in svetovno regijo, vas vabimo, da se nam pridružite v petek 27. septembra 2013, ob 10.00 na Gospodarski zbornici Slovenije v Ljubljani, Dimičeva ul. 13, Sejna soba C, 1. nadstropje.

Arhiv: Gospodarska delegacija v Italijo

Arhiv: Gospodarska delegacija v BiH

Javna agencija SPIRIT Slovenija in Ministrstvo za gospodarski razvoj in tehnologijo v sodelovanju z Gospodarsko zbornico Slovenije od 2. do 3. oktobra 2013 organiziramo izhodno gospodarsko delegacijo v Bosno in Hercegovino. Delegacija bo potekala v času uradnega obiska predsednika Državnega zbora Republike Slovenije Janka Vebra v BiH.