Strokovna služba ZKŽP

 





dr. Tatjana Zagorc
direktorica

01/5898 237
tatjana.zagorc@gzs.si





dr. Petra Medved Djurašinović
samostojna svetovalka
01/5898 296
petra.medved@gzs.si

- Odbor za kakovost in označevanje živil
- Odbor za spremljanje implementacije zavez odgovornosti
- Odbor za razvoj in marketing
- Sekcija proizvajalcev brezalkoholnih in alkoholnih pijač
- Združenje za prehranska dopolnila
- projektna pisarna
- 5. steber SRIP HRANA

mag. Jana Ramuš
samostojna svetovalka
01/5898 250
jana.ramus@gzs.si

- Odbor za embalažo in okolje
- Odbor za javna naročila
- Odbor za varnost živil
- Sekcija za mlinarstvo
- Sekcija za pekarstvo
- 3. in 4. steber SRIP HRANA



Nina Barbara Križnik
samostojna svetovalka
01/5898 293
nina.kriznik@gzs.si 

- Združenje kmetijskih podjetji 
- Sekcija proizvajalcev krmil
- Sekcija za sadjarstvo
- Sekcija bioplinarn
- Sekcija prašičerejcev
- kontakt za odnose z javnostmi
- info točka PRP 2014-2020
-1. steber SRIP HRANA





 mag. Tina Buh
samostojna svetovalka
01/5898 298
tina.buh@gzs.si

- Odbor za mednarodno poslovanje
- Odbor za kadre
- SRIP HRANA - kadri in internacionalizacija
 Barbara Rupnik
samostojna svetovalka
01/5898 292 
barbara.rupnik@gzs.si

- Sekcija za mlekarstvo
- 2. steber SRIP HRANA


 Katarina Jevšjak
svetovalka
01/5898 294
katarina.jevsjak@gzs.si

- vodenje kabineta
- info točka - Katalog živil za javno naročanje






Tamara Srdarev
strokovna sodelavka
01/5898 233
tamara.srdarev@gzs.si

- projekti ZKŽP
- strokovna podpora




Dea Zavadlav
administrativno-strokovna sodelavka
01/5898 234
dea.zavadlav@gzs.si

- projekti ZKŽP
- strokovna podpora




Tjaša Gorjanc
administrativno-strokovna sodelavka
01/5898 299
tjasa.gorjanc@gzs.si

- projekti ZKŽP
- obdelava statističnih podatkov
- strokovna podpora


Tamara Srdarev
Tamara Srdarev


tamara.srdarev@gzs.si
mag. Tina Buh

T: 01/5898 298, tina.buh@gzs.si
                                                                     
Maja Oblak
administrativno-strokovna sodelavka                                                                            
01/5898 297
maja.oblak@gzs.si


- projekti ZKŽP
- strokovna podpora 
Barbara Lončarek 
administrativno-strokovna sodelavka 
01/5898 232
barbara.loncarek@gzs.si


-projekti ZKŽP
-strokovna podpora