Združenje kovinskih materialov in nekovin

Arhiv: 19. posvet o procesni metalurgiji jekla, 15. 4. 2021

Vabimo vas na 19.posvet o procesni metalurgiji jekla, ki bo potekal 15. aprila 2021 s pričetkom ob 9:30 uri v prostorih Naravoslovnotehniške fakultete, Aškerčeva 12, Ljubljana (če bodo epidemiološke razmere to dopuščale) oziroma on-line.

Tradicionalni dogodek je namenjen spoznavanju in izmenjavi izkušenj pri skupnih problemih proizvodnje jekla in oskrbe s pomožnimi materiali. Na posvetu bodo predstavljeni novi inovativni, strokovni in znanstveni dosežki, tako na področju proizvodnje, raziskav, pomožnih materialov, kakovosti, ekologije in razvojnih usmeritev. Povzetki predavanj bodo objavljeni v zborniku, ki bo na razpolago na dan simpozija, 15. aprila.