Javna pooblastila

Arhiv: Prevzemi (CEMT) dovolilnic za leto 2022

Prevzemi (CEMT) dovolilnic za leto 2022

Obveščamo vas, da boste vsi prejemniki enkratnih dovolilnic za leto 2022 le te prejeli po hitri pošti. Osebni prevzem ni možen.
    S strani ministrstva smo do sedaj prejeli dovolilnice za naslednje države: Avstriji, Bolgarija, Hrvaška, Finska, Gruzija, Kirgizistan, Norveška, Turčija, Ukrajina in Uzbekistan.

Prejemnike CEMT dovolilnic za leto 2022 pa vljudno prosimo, da v tednu med 27. in 31. 12. 2021 le te prevzemate le v nujnih primerih ter da se za prevzem dogovorimo po novem letu.

GZS, Javne listine

NACIONALNI ELEKTRONSKI REGISTER (NER)

Nacionalni elektronski register licenc za opravljanje prevozov v mednarodnem cestnem prometu (NER) je javno dostopna baza vseh
    podjetij in upravljavcev prevozov z veljavno licenco Skupnosti za mednarodni prevoz blaga in potnikov v cestnem prometu, ter licenc za opravljanje prevozov v notranjem cestnem prometu izdano s strani Gospodarske zbornice Slovenije ali Obrtno-podjetniške zbornice Slovenije  - izdajateljev licenc za prevoze v cestnem prometu.