Javna pooblastila

Sprememba Zakona o prevozih v cestnem prometu

Vlada je na 41. redni seji sprejela predlog Zakona o spremembah in dopolnitvah Zakona o prevozih v cestnem prometu.

Arhiv: Dovolilnice: plan za leto 2020

Rok za oddajo vloge za določitev letnega načrta dovolilnic in CEMT dovolilnic za leto 2020 je do 15. septembra 2019.

BREXIT

Infomacije glede izstopa Združenega kraljestva iz Evropske Unije: možni scenariji v obliki videa.

NACIONALNI ELEKTRONSKI REGISTER LICENC

Nacionalni elektronski register licenc za opravljanje prevozov v mednarodnem cestnem prometu (NER) je javno dostopna baza vseh
    podjetij in upravljavcev prevozov z veljavno licenco Skupnosti za mednarodni prevoz v cestnem prometu, izdano s strani Gospodarske zbornice Slovenije ali Obrtno-podjetniške zbornice Slovenije  - izdajateljev licenc za prevoze v cestnem prometu.

Licence za prevoze samo v notranjem cestnem prometu, niso vključene v bazo.