Prijava na aktualne novice ZPN

Kako izboljšati upravljanje nepremičnin: ne potrebujemo revolucije, pač pa evolucijo

Sporočilo za javnost s posveta: Kako izbolšati upravljanje nepremičnin, ki je potekal 22. maja 2018, v Ljubljani, v organizaciji Planet GV.

Vzorci dokumentov po GDPR za upravnike nepremičnin

Strokovna skupina ZUN je v sodelovanju s strokovno službo ZPN pripravila vzorce obrazcev oz. dokumentov namenjenih predvsem upravnikom nepremičnin. Vzorci obrazcev in dokumentov so informativne narave. Pri pripravi lastnih gradiv morate upoštevati specifičnost posameznih vrst osebnih podatkov (občutljivi/navadni), sredstva in načine obdelave ter druge okoliščine vašega primera. Zgolj vnos podatkov o vašem podjetju oziroma organu ne bo zadostil potrebam GDPR. GZS-ZPN oz. strokovna skupina zato ne more prevzeti nikakršne odgovornosti za popolnost obrazcev, točnost informacij in zakonitost obdelave osebnih podatkov s strani upravljavcev, ki so zbrani na podlagi predmetnih obrazcev.

Arhiv: Strokovno vzdrževanje stavb - skrb dobrega upravnika

Nadaljujemo z uspešnim sodelovanjem z Elektrotehniško zvezo pri pripravi in izvedbi strokovnega izobraževanja za upravnike nepremičnin. Tokrat bo poudarek na električnih inštalacija, pametnih inštalacijah, sončnih elektrarnah in varčevanju z elektriko.

Vzorci dokumentov po GDPR za nepremičninsko posredniške družbe

Na GZS-ZPN smo v sodelovanju s strokovnjaki pripravili dva sklopa vzorcev dokumentov v skladu z Uredbo o varstvu osebnih podatkov oz. GDPR in Zakonom o preprečevanju pranja denarja in financiranju terorizma oz. ZPPDFT-1.

Brošura ZUN: Zaupanja vreden upravnik

Kako izbrati kakovostnega upravnika? Promocijska brošura za imetnike certifikata Zaupanja vreden upravnik.

Arhiv: Izobraževalni seminar za nepremičninske posrednike

Na izobraževalnem seminarju se boste seznanili s trenutno najbolj aktualnima temama: Splošno uredbo o varstvu podatkov – GDPR in Zakonom o preprečevanju pranja denarja in financiranju terorizma – ZPPDFT-1.

Na stanovanjskem področju je kriza pozabljena

Z nepremičninsko posrednico agencije Nepremičnine Plus in članico upravnega odbora Zbornice za poslovanje z nepremičninami pri Gospodarski zbornici Slovenije, Vesno Levstek, o stanju na nepremičninskem trgu, obetih, izzivih in novi zakonodaji.

Certifikat, ki lastnikom olajša izbiro

Certifikat Zaupanja vreden upravnik dviguje kakovost storitev in ugled panoge.

Trg poslovnih nepremičnin še raste

Prihod nekaterih večjih multinacionalk na naš trg obeta najmanj vzdržno rast tako v segmentu prodaje kot oddaje poslovnih nepremičnin.