Gospodarska Zbornica Slovenije | Arhiv: Mednarodno zimsko B2B poslovno srečanje v Kranjski Gori, 3. februar 2017
GZS

Arhiv: Mednarodno zimsko B2B poslovno srečanje v Kranjski Gori, 3. februar 2017

Gospodarska zbornica Slovenije skupaj s partnerji mreže Enterprise Europe Network soorganizira mednarodno zimsko srečanje podjetnikov in obrtnikov iz držav EU in JV Evrope med 3. in 5. februarjem 2017.

Glavni poslovni dogodek celotnega dogajanja v Kranjski gori, bo veliko mednarodno B2B srečanje podjetnikov in obrtnikov iz držav EU in JV Evrope, ki bo potekalo v petek, 3. februarja 2017. Srečanje bo namenjeno podjetjem, ki delujejo na področju:

-          Kovinske industrije

-          Strojegradnje

-          Gradbeništva

-          Obnovljivih virov energije

-          Lesne industrije

-          Plastične industrije

-          Elektro industrije

-          Logistike

-          IT tehnologije

-          Prehranske industrije

-          Turizma

Udeležba na B2B srečanju je za podjetja brezplačna.

Več informacij se nahaja na spletni povezavi https://www.b2match.eu/b2b-slovenia-wintergames2017, kjer podjetja opravijo tudi registracijo na srečanje.

Kontaktna oseba na GZS: petra.arzensek@gzs.si