GZS

Arhiv: Uporaba pravilne kode FAND (ZIUZEOP)

Uporaba pravilne kode FAND (ZIUZEOP)

Arhiv: Anketa o razmerah v gospodarstvu in ukrepih #PKP1

Pred vami je anketa, s katero ocenjujemo razmere v slovenskem gospodarstvu. Nanjo so že odgovorili predstavniki večjih slovenskih podjetij. Vabimo tudi druge, da z odgovorom na anketo prispevate k čim natančnejši oceni o razmerah v slovenskem gospodarstvu in o uporabi posameznih ukrepov, ki so z »megazakonom« že na voljo.

Arhiv: REK-1 in PNiPD obrazci za obdobje marec 2020 – uporaba oznake dokumenta »R

REK-1 in PNiPD obrazci za obdobje marec 2020 – uporaba oznake dokumenta »R

Arhiv: Ali boste uveljavljali pravico do povračila nadomestila plače pri Zavodu za zaposlovanje?

Arhiv: IZJAVA za pridobitev temeljnega dohodka in oprostitev plačila prispevkov je že na voljo

FURS je včeraj zvečer na eDavkih (spletni portal in mobilna aplikacija) objavil izjavo za pridobitev temeljnega dohodka in oprostitev plačila prispevkov. Namenjena je samozaposlenim, družbenikom, verskim uslužbencem in kmetom, ki zaradi epidemije COVID-19 ne morejo opravljati dejavnosti ali jo opravljajo v bistveno zmanjšanem obsegu.

Arhiv: FURS: Neizvajanje medbančnega prometa ne bo vplivalo na pravice zavezancev

FURS: Neizvajanje medbančnega prometa ne bo vplivalo na pravice zavezancev

Arhiv: Pogosta vprašanja in odgovori o ukrepih na davčnem področju za blažitev posledic koronavirusa

Arhiv: FURS: Delodajalci: katere ukrepe v zvezi z delom in plačevanjem prispevkov za socialno varnost za vaše zaposlene lahko izkoristite in kako? (SPREMENJENO)

FURS je objavil preglednico ukrepov v zvezi z delom in plačevanjem prispevkov. Z rdečo so označene spremembe.

Arhiv: V času NEGOTOVOSTI poslujte VARNO z brezplačno uporabo aplikacije EBONITETE

Da bo v teh časih varnost vašega poslovanja še večja, vam v sodelovanju s partnerskim podjetjem PRVA BONITETNA AGENCIJA, d.o.o. stopamo naproti in vsem novim uporabnikom omogočamo pridobitev dostopa za brezplačno uporabo sodobne bonitetne aplikacije EBONITETE.SI do 31. 5. 2020.

Arhiv: Ukrepi na davčnem področju za blažitev posledic koronavirusa za SAMOZAPOSLENE

Ukrepi na davčnem področju za blažitev posledic koronavirusa za SAMOZAPOSLENE