GZS

Arhiv: Obvestilo o vzpostavitvi Registra dejanskih lastnikov in obveznosti ugotavljanja in vpisa podatkov

Zakon o preprečevanju pranja denarja in financiranja terorizma (ZPPDFT-1) v 41. členu določa obveznost poslovnih subjektov, ki so opredeljeni v 35.,36. in 37. členu ZPPDFT-1, da najkasneje do 19.11.2017 ugotovijo podatke o svojem dejanskem lastniku ali lastnikih ter vzpostavijo in upravljajo natančno evidenco podatkov o svojih dejanskih lastnikih, ki se posodablja ob vsaki spremembi podatkov.

Arhiv: Novo Zbornično zrcalo: GZS v oktobru 2017

Vabimo vas k ogledu video pregleda najzanimivejših aktivnosti Gospodarske zbornice Slovenije v mesecu oktobru.

Arhiv: Poziv za sodelovanje na dobrodelnem bazarju zveze NATO

Tudi letos bo Slovenija sodelovala na dobrodelnem bazarju zveze NATO, ki bo potekal 18. in 19. novembra 2017 na sedežu NATO v Bruslju. Na slovenski stojnici bomo promovirali slovenske izdelke, turistično ponudbo in kulinariko.