GZS

Arhiv: 1. Poslovna urgenca v Sloveniji

Arhiv: Nacionalni mesec skupnega branja

Začel se je Nacionalnega meseca skupnega branja 2021 – mesec, ko se še posebej posvečamo branju in bralni kulturi ter širimo zavedanje o pomenu branja v našem vsakdanjem življenju. Gospodarska zbornica Slovenije letos pri akciji aktivno sodeluje.

Arhiv: Ažurirajte svoje podatke na portalu izvoznikov SLOEXPORT

Gospodarska zbornica Slovenije v sodelovanju z Javna agencija Republike Slovenije za spodbujanje podjetništva, internacionalizacije, tujih investicij in tehnologije (SPIRIT ) tudi letos izvaja ažuriranje podatkovne zbirke SloExport - najobsežnejšega spletnega kataloga slovenskih izvoznikov.

Arhiv: FURS: Prenova REK obrazcev

Poenostavitve se pripravljajo tudi pri REK obrazcih. Finančna uprava je namreč začela s prenovo REK obrazcev, pri kateri je osnovno izhodišče ukinitev obstoječih REK obrazcev: REK-1, REK-1a, REK-2, REK-1f, PNiPD in statističnega obrazca ZAP/M.