Gospodarska Zbornica Slovenije | Arhiv: Mladim dostojno delo – vprašalnik za delodajalce
GZS

Arhiv: Mladim dostojno delo – vprašalnik za delodajalce

Dejstvo je, da se mladi danes soočajo s težkim doseganjem avtonomije in prehodom v odraslo življenje, zato podaljšujejo obdobje mladosti. Vse dlje se izobražujejo in vse kasneje dobijo svojo prvo redno in varno zaposlitev, vse pozneje pa se tudi osamosvojijo in ustvarijo lastno družino.

Sindikat Mladi Plus, sindikat študentov, dijakov in mladih brezposelnih s podporo Gospodarske zbornice Slovenije, na podlagi posvetovanj z mladimi v okviru projekta Kažipot do dostojnega dela, ki ga trenutno izvajamo, razmišlja o vzpostavitvi posebnega mehanizma za zagotavljanje mladim dostojnega dela. S tem namenom smo sestavili kratek vprašalnik, namenjen delodajalcem, katerega reševanje vam bo vzelo dobrih 5 minut časa, nam pa bodo pridobljene informacije pomembno pomagale pri našem nadaljnjem delu. Prosimo vas za pomoč in se vam že vnaprej zahvaljujemo za sodelovanje.

Vprašalnik lahko izpolnite na povezavi https://www.1ka.si/a/160165.

b i u citat

CAPTCHA slika
Prosimo prepišite varnostno kodo s slike: