Gospodarska Zbornica Slovenije | Arhiv: Objava prostega delovnega mesta
GZS

Arhiv: Objava prostega delovnega mesta

Objavljamo prosto delovno mesto:

Svetovalec  na področju razvoja  kadrov in izobraževanja

Gospodarska zbornica Slovenije v zadnjih petih letih intenzivno deluje na področju razvoja človeških virov. Pomemben del svojih prizadevanj usmerja tudi v promocijo poklicev in karierno orientacijo ter razvoj kompetenc podjetnosti mladih v osnovnih in srednjih šolah, zato vabimo k sodelovanju kandidate, ki vidijo izziv v:

·         Sodelovanju z različnimi deležniki, še posebej s področja izobraževanja;
·         sodelovanju z gospodarstvom in  inštitucijami znanja  pri  razvoju človeških virov;
·         pripravi razvojnih dokumentov na področju razvoja človeških virov;
·         razvoju competence podjetnosti pri mladih;
·         uporabi orodij za oblikovanje in ocenjevanje kompetenc,
·         analizi  in interpretaciji pridobljenih rezultatov;
·         izvajanju skupinskih oblik dela z različnimi ciljnimi skupinami.

Kaj pričakujemo – pogoji za zaposlitev

• univerzitetna izobrazba (zaželjena smer-psihologija, sociologija) in aktivno znanje angleškega jezika;

Kaj pričakujemo

• radovednost, pozitivno naravnanost, odprtost, samoiniciativnost, kreativnost, zanesljivost;
  • analitične in organizacijske sposobnosti;
  • komunikacijske sposobnosti  in timsko delo;
  • vsaj 3 leta delovnih izkušenj na podobnih nalogah.

Delovno mesto se razpisuje za določen čas  2 leti z možnostjo podaljšanja, s poskusno dobo 6 mesecev.

Kandidat/-ka naj k  prijavi predloži:

-       življenjepis ter dokazila o izobrazbi (fotokopije spričeval in drugih dokazil o pridobljenih znanjih in drugih kompetencah).

Kandidati/-ke, naj  pošljejo prijave s prilogami in dokazili najkasneje do vključno 24. julija 2017 na elektronski naslov: irena.asanovič@gzs.si s pripisom: Prijava na razpis: Svetovalec  na področju razvoja  kadrov in izobraževanja.

Kandidati/-ke, ki bodo v roku oddali prijave, bodo o izboru obveščeni/-e najkasneje v 30 dneh po poteku roka za oddajo prijave.

GZS si pridržuje pravico, da po opravljenem postopku izbora ne izbere nobenega od prijavljenih kandidatov.

b i u citat

CAPTCHA slika
Prosimo prepišite varnostno kodo s slike: