Gospodarska Zbornica Slovenije | Arhiv: Ali boste uveljavljali pravico do povračila nadomestila plače pri Zavodu za zaposlovanje?
GZS

FURS obvešča!

Če boste uveljavljali pravico do povračila nadomestila plače pri Zavodu za zaposlovanje, morate na dan vložitve vloge imeti plačane davke in predložene REK-1 obrazce za izplačilo plač za obdobje zadnjih petih let do dne oddaje vloge. To velja do vključno REK obrazca za mesec februar 2020.

Več informacij v zvezi s tem je objavljenih v pogostih vprašanjih in odgovorih (št. 62. in 63), ki se redno dopolnjujejo.

Na tem mestu bi izpostavili tudi posebno novico na eDavkih, ki govori o ponovnem omogočanju oddaje obrazcev REK-1 in PNipD za vsa izplačila in obdobja, razen za izplačila v skladu z ukrepi iz interventnega zakona. Naslov novice: »Omogočena oddaja obrazcev REK-1 in PNiPD«, objavljena 14.04.2020 ob 16:33 na strani:

Odnosi z javnostmi

Finančna uprava RS