Združenje kovinskih materialov in nekovin

Arhiv: Želite vzgojiti lasten perspektiven kader?

Arhiv: Anketa: Inšpekcijski nadzor

GZS na povabilo Inšpekcijskega sveta, ki deluje v okviru Ministrstva za notranje zadeve, sodeluje pri zbiranju informaciji

Arhiv: Vprašalnik European Economic Survey 2014

Rezultati ankete bodo primerjani in vključeni v skupno poročilo evropskih zbornic Eurochambres - skozi vaše oči bo prikazan položaj in ocene slovenskih podjetij glede pričakovanj za letošnje in prihodnje leto. Analizo z rezultati bomo objavili tudi v glasilih SKEP GZS.

Arhiv: Prenos tehnologij ProCeed

Arhiv: MEET CHANGE: Izpolnite anketo o starejših in nizko kvalificiranih delavcih

Anketa je namenjena podjetjem, ki zaposlujejo delavce iz ene od zgoraj navedenih ciljnih skupin in institucijam, ki zagotavljajo izobraževanje in usposabljanje za eno od zgoraj navedenih ciljnih skupin. GZS jo izvaja v okviru projekta MEET spremembe - motiviranje starejših zaposlenih za usposabljanje in spremembe, ki ga sofinancira Evropska unija.

Arhiv: Anketa GZS: Izvršnica - kako učinkovita je v resnici?

Vabimo vas, da podate vašo oceno glede uvedbe izvršnice.