Gospodarska Zbornica Slovenije | Arhiv: GOSPODARSKA ZBORNICA SLOVENIJE NA MOS-u
GZS

Arhiv: GOSPODARSKA ZBORNICA SLOVENIJE NA MOS-u

V času med 11. in 14. septembrom vas vabimo na zanimive dogodke in individualna svetovanja na Mednarodnem obrtnem sejmu v Celju.

Pridružite se nam!

12. september: 9.30-11.00, Modra dvorana II
Mednarodni gospodarski forum Slovenije, Hrvaške in Srbije
Številni organizatorji in partnerji dogodka - obrtne in gospodarske zbornice, resorna ministrstva, poslovni klubi, podjetja in ostale organizacije vabimo na Mednarodni gospodarski forum, ki predstavlja odlično priložnost za krepitev gospodarskega in podjetniškega povezovanje ter sodelovanja med tremi državami, ki smo nekdaj delovale na skupnem trgu. Več informacij.

13. september: 9.30-10.45, Mala kongresna dvorana
Okrogla miza Za večjo konkurenčnost gospodarstva
Moderatorja: izvršni direktor GZS Samo Hribar Milič in direktor OZS Danijel Lamperger
Višje plače in socialno varnost lahko v Sloveniji dosežemo le, če dvignemo produktivnost. Cilj - 60.000 € povprečne dodane vrednosti do leta 2025 je uresničljiv, vendar pa bomo morali za to več vlagati v razvoj in imeti pametno in vzdržno politiko na vseh nivojih. To pa v Sloveniji pomeni manj administracije in zakonodaje, manjšo davčno obremenitev plač in odgovornejše vodenje in upravljanje države.

13. september: 9.30-16.00, Modra dvorana Successful in Slovenia
Na letošnjem sejmu MOS bo država partnerica Republika Srbija. Srbska gospodarska zbornica in Coface Srbija sta partnerja GZS v projektu Excellent SME. Vabimo k soudeležbi na dogodku Successful in Slovenia, v okviru katerega bodo potekala mednarodna individualna poslovna srečanja. Na delavnici »KAKO NAJTI PRAVEGA PRODAJNEGA PARTNERJA/DISTRIBUTERJA?« bo svoje izkušnje delila tudi gospa Damjana Sever, predsednica Združenja trgovskih agentov Slovenije, ki deluje v okviru naše zbornice. Več informacij.

Živahno dogajanje na razstavnem prostoru GZS v dvorani L, 1. nadstr.

Odlična priložnost! Za vas smo pripravili pester nabor individualnih svetovanj na MOS-u. Vabimo vas, da si na spodnjih povezavah rezervirate vaš osebni termin.

11. september: Infopika v živo:

12. september: 9.00 – 19.00: Dan Podjetniško-trgovske zbornice
  • 9.00 – 19.00 - informacije o storitvah, ki jih izvajamo za podjetja – Polona Mežan, samostojna svetovalka Podjetniško trgovske zbornice
  • 11.00 - 14.00 – davčno svetovanje - Branka Drnovšek Adamlje, Konto+d.o.o
  • 17.00 - 19.00 - svetovanje s področja trgovine - Mateja Tilia, strokovnjakinja za področje trgovine

13. september: Infopika v živo:
  • 10.00-12.00 in 13.00-15.00:
    Iskanje partnerjev na tujih trgih:
    Ante Milevoj, direktor Centra za mednarodno poslovanje na GZS  in Matej Rogelj, vodja področja CEMP GZS

14. september: Poslovno svetovanje CPU:

Kažem 1 komentarjev
Avatar  [Trackback] 6 let nazajOdgovor