Podjetniško trgovska zbornica

Arhiv: Svetovanja GZS-Podjetniško trgovske zbornice na MOS-u

Vabimo, vas da nas obiščete na Mednarodnem obrtnem sejmu v Celju, razstavni prostor št. 12 v dvorani L1 (prvo nadstropje):

v sredo 12. septembra 2018, kjer bomo:

Ves dan nudili informacije o storitvah, ki jih izvajamo za podjetja

V času:

od 11.00 do 14.00 – davčno svetovanje

Nasvete s področij obračunavanja in plačevanja DDV, dohodnine in davka od dohodkov pravnih oseb ter vodenja davčnih evidenc. Nasvete bo nudila Branka Drnovšek Adamlje, ki vodi računovodski servis Konto+d.o.o. Prve izkušnje in znanja je črpala na Občini LJ-Bežigrad na oddelku za proračun. V sodelovanju s programersko hišo je pomagala pri razvoju, uvajanju računovodskih aplikacij in uporabi le-teh za več naročnikov. Danes s svojim znanjem pomaga tudi slovenskim start-upom. Aktivno sodeluje v okviru Podjetniškega klepeta članom in članicam GZS-PTZ kjer je tudi svetovalka za računovodstvo in davke v našem Davčnem kotičku.

od 17.00 do 19.00 - svetovanje s področja trgovine

Informacije bo nudila Mateja Tilia, ki že vrsto let nudi strokovne informacije in pojasnila v zvezi z opravljanjem dejavnosti trgovine kot tudi posebnosti dajanja izdelkov na trg, v smislu označevanja izdelkov (označbe oz. deklaracije) ter zakonskih obveznosti v odnosu do potrošnika.

Glede na razpoložljivost prostora vam ta dan, na našem razstavnem prostoru, omogočamo tudi izvedbo individualnih sestankov z vašimi poslovnimi partnerji.

V četrtek 13. septembra 2018 od 9.30 do 14.00, v Modri dvorani, Celjski sejem d.d., Dečkova 1, 3102 Celje

vabimo vse, ki si iščete načine za iskanje pravega prodajnega partnerja, da se udeležite tudi dogodka USPEŠNO V SLOVENIJI. Na povabilo ADVANTAGE AUSTRIA Ljubljana, bo na delavnici »KAKO NAJTI PRAVEGA PRODAJNEGA PARTNERJA/DISTRIBUTERJA?« sodelovala gospa Damjana Sever, predsednica Združenja trgovskih agentov Slovenije, ki deluje v okviru naše zbornice. Damjana Sever je solastnica podjetja BTL marketing d.o.o. V lastnem podjetju skrbi za področje marketinga in prodaje. Ima več kot 20-letne izkušnje v multinacionalkah, ki jih sedaj koristno uporablja v lastnem podjetju in znanje deli z tudi z ostalimi podjetniki.

od 10:10 – 10:55 - WORKSHOP: KAKO NAJTI PRAVEGA PRODAJNEGA PARTNERJA/DISTRIBUTERJA?

• Predstavitev avstrijskega in slovenskega združenje trgovinskih agentov
    • Praktični in pravni nasveti ter informacije pri iskanju prodajnih partnerjev
    • Zgodbe o uspehu

Govorci:

• Damjana Sever, predsednica Združenja trgovskih agentov pri GZS – Podjetniško trgovski zbornici
    • Christian Rebernig, direktor združenja trgovskih zastopnikov pri Avstrijski gospodarski zbornici
    • Hannes Fürntratt, predsednik trgovskih agentov na avstrijskem Štajerskem in uspešen trgovski zastopnik
    • Moderacija: Eva Pfutscheller, namestnica direktorja ADVANTAGE AUSTRIA Ljubljana

Sledi odmor in od 11:00 dalje B2B pogovori s slovenskimi in mednarodnimi podjetji. Več informacij

Vabimo vas tudi na ostale dogodke GZS kjer boste lahko pridobili koristne informacije s številnih področij pomembnih za poslovanje podjetij.

Pridružite se nam in izkoristite obisk sejma tudi za pridobivanje uporabnih informacij za poslovanje vašega podjetja.