Koroška gospodarska zbornica

Arhiv: Začasno potrjevanje listin v Ljubljani

OBVESTILO IZVOZNIKOM: STORITVE POTRJEVANJA COO OBRAZCEV IN IZDAJE ATA ZVEZKOV ZAČASNO ZGOLJ NA GZS V LJUBLJANI (digitalno/s pošto)

Storitve izdajanja, potrjevanja in overjanja javnih listin se bodo zaradi objektivnih okoliščin začasno v mesecu juniju do nadaljnjega izvajale izključno digitalno ali po pošti na Oddelku javnih listin v sklopu GZS v Ljubljani.

Prosimo, da dokumentacije fizično ne pošiljate na Koroško GZ, temveč na naslov: GZS Javne listine, Dimičeva 13, 1504 Ljubljana.

INFORMACIJE GLEDE DIGITALNEGA IN FIZIČNEGA POTRJEVANJA JAVNIH LISTIN SO DOSEGLJIVE NA POVEZAVAH: www.gzs.si/listine

Prosimo vas, da se v tem času za vse storitve obrnete na GZS, Javne listine, kjer vam bodo z veseljem v pomoč z informacijami:

Hvala za razumevanje, uspešno in zdravo delo vam želimo,

kolektiv GZS Koroške gospodarske zbornice