Koroška gospodarska zbornica

Arhiv: 2. Gospodarski forum Koroške: POVEZUJEMO KOROŠKO, 15. marec 2019

Vljudno vabimo člane GZS Koroške gospodarske zbornice na drugi Gospodarski forum Koroške, ki izpostavlja pomen povezovanja za razvojno naravnanost koroškega gospodarstva: POVEZUJEMO KOROŠKO. Forum se bo odvijal v petek, 15. marca 2019, od 12.00 do 15.00 ure na Kopah, v Centru Kope.

Arhiv: Nacionalna konferenca 55+ Za večjo zaposlenost generacije 55 plus

Rezervirajte si čas! Nacionalna konferenca 55+ Za večjo zaposlenost generacije 55 plus v sredo, 27. marca 2019, od 9. do 14. ure, GZS, Dimičeva 13, Ljubljana, dvorana A

Arhiv: EMBALAŽA: kdo so zavezanci in kaj morajo vedeti?, Dravograd, 19.3.2019

S 1.1.2019 vstopajo v veljavo nove obveznosti zavezancev, ki dajejo na trg manj kot 15.000 kg embalaže letno. Vabljeni, da se nam pridružite na strokovnem seminarju!

Arhiv: GOSPODARSKA SLIKA KOROŠKE REGIJE ZA LETO 2018

Prva gospodarska slika regije za leto 2018

Arhiv: Spletni seminar KAKO USPEŠNO PRIJAVITI INOVACIJO NA RAZPIS ZA PRIZNANJA GZS ZA INOVACIJE 2019?

Spletni seminar, na katerem boste podrobno seznanjeni z vsemi novostmi letošnjega razpisa in pomembnimi podrobnostmi, ki vam bodo v pomoč, da boste svojo inovacijo kar najuspešneje prijavili.

Arhiv: Kako prijaviti inovacijo na razpis za priznanje GZS za inovacije 2019 in kako uspešno prijaviti ter voditi razvojne projekte?, Dravograd, 5.3.2019

Tokratni dogodek bo namenjen predstavitvi razpisa za inovacije, v nadaljevanju pa bo sledilo predavanje na temo uspešne prijave in vodenja razvojnih projektov. Predavanje bo osnovano na večletnih izkušnjah predavatelja z nacionalnimi in mednarodnimi razpisi ter razvojnimi projekti.

Arhiv: RAZPIS - INOVACIJE V KOROŠKI REGIJI 2019

Vljudno vabimo inovatorje Koroške, da se tudi letos prijavite na razpis GZS Koroške gospodarske zbornice. Razpis je odprt do vključno ponedeljka, 15.4.2019.